Gert-Jan Verbraak

Shipsphotos and data from different Photographers and Locations.
Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Gert-Jan Verbraak

Bericht door Gverbraak »

Port of Antwerp (Haven van Antwerpen):

Afbeelding



Name: Dole Europa
IMO: 9046514
MMSI: 311296000
Callsign: C6FS5
Flag: Bahamas
Home port: Nassau
Vessel type: Reefer
Former name(s): -

Gross tonnage: 10,584 tons
Summer DWT: 10,288 tons
Length: 150 m
Beam: 22 m
Draught: 7.6 m

date: 23-07-2012
copyright © G. Verbraak
Laatst gewijzigd door Gverbraak op vr 09 aug 2013, 08:54, 4 keer totaal gewijzigd.

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Pinta

Bericht door Gverbraak »

Walsoorden (Rivier de Schelde):

Afbeelding

Name: Pinta
IMO: 9083249
MMSI: 205175000
Callsign: ORWK
Flag: Belgium
Home port: Brugge
Year built: 1995
Vessel type: Trailing Suction Hopper Dredger
Former name(s): -

Gross tonnage: 3,258 tons
Summer DWT: 5,505 tons
Length: 85 m
Beam: 18 m
Draught: 5.4 m

date: 01-08-2012
copyright © G. Verbraak
Laatst gewijzigd door Gverbraak op vr 09 aug 2013, 08:55, 2 keer totaal gewijzigd.

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Stella Maris

Bericht door Gverbraak »

Walsoorden (Rivier de Schelde):

Afbeelding

Name: Stella Maris
IMO: 9297101
MMSI: 246315000
Callsign: PHCV
Flag: Netherlands
Home port: Dordrecht
Year built: 2004
Vessel type: Oil/Chemical Tanker
Former name(s): Scipion

Gross tonnage: 4,064 tons
Summer DWT: 4,531 tons
Length: 106 m
Beam: 16 m
Draught: 5 m

date: 01-08-2012
copyright © G. Verbraak
Laatst gewijzigd door Gverbraak op vr 09 aug 2013, 08:56, 2 keer totaal gewijzigd.

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Sandy Rickmers

Bericht door Gverbraak »

Walsoorden (Rivier de Schelde):

Afbeelding

Name: Sandy Rickmers
IMO: 9220079
MMSI: 538001652
Callsign: V7DJ6
Flag: Marshall Islands
Home port: Majuro
Year built: 2002
Vessel type: Container Ship
Former name(s): OOCL Moscow

Gross tonnage: 14,290 tons
Summer DWT: 14,901 tons
Length: 159 m
Beam: 25 m
Draught: 8.9 m

date: 01-08-2012
copyright © G. Verbraak
Laatst gewijzigd door Gverbraak op vr 09 aug 2013, 08:57, 1 keer totaal gewijzigd.

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Suntis

Bericht door Gverbraak »

Walsoorden (Rivier de Schelde):

Afbeelding

Name: Suntis
IMO: 8513314
MMSI: 218005000
Callsign: DIXS
Flag:Germany
Home port: Itzehoe
Year built: 1985
Vessel type: Cargo Ship
Former name(s): -

Gross tonnage: 1,564 tons
Summer DWT: 1,815 tons
Length: 82 m
Beam: 11 m
Draught: 3.4 m

date: 01-08-2012
copyright © G. Verbraak
Laatst gewijzigd door Gverbraak op vr 09 aug 2013, 08:58, 1 keer totaal gewijzigd.

Plaats reactie