Gert-Jan Verbraak

Shipsphotos and data from different Photographers and Locations.
Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Flinter Atlantic

Bericht door Gverbraak »

Port of Rotterdam (Haven van Rotterdam):

Afbeelding

Name: Flinter Atlantic
IMO: 9504138
MMSI: 246775000
Callsign: PCJK
Flag: Netherlands
Home port: Rotterdam
Year built: 2011
Vessel type: General Cargo
Former name(s): Flinterafrica

Gross tonnage: 6.687 tons
Summer DWT: 11.047 tons
Length: 132,60 m
Beam: 15,87 m
Draught: 7,80 m

date: 01-07-2014
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Saturn

Bericht door Gverbraak »

Boudewijnlock, Port of Antwerp (Boudewijnsluis, Haven van Antwerpen):

Afbeelding

Name: Saturn
IMO: 6604690
MMSI: 219000245
Callsign: OUHO2
Flag: Denmark
Home port: Noerresundby
Year built: 1966
Vessel type: General Cargo
Former name(s): Dorca, Wilma Frank, Douro Star

Gross tonnage: 627 tons
Summer DWT: 772 tons
Length: 53,60 m
Beam: 9,40 m
Draught: 3,45 m

date: 14-07-2014
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Dutch Faith

Bericht door Gverbraak »

Port of Antwerp (Haven van Antwerpen):

Afbeelding

Name: Dutch Faith
IMO: 9112882
MMSI: 244281000
Callsign: PDTM
Flag: Netherlands
Home port: Dordrecht
Year built: 1996
Vessel type: Oil/Chemical Tanker
Former name(s): -

Gross tonnage: 3.419 tons
Summer DWT: 4.442 tons
Length: 99,87 m
Beam: 17,00 m
Draught: 5,51 m

date: 18-07-2014
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Stolt Auk

Bericht door Gverbraak »

Port of Rotterdam (Haven van Rotterdam):

Afbeelding

Name: Stolt Auk
IMO: 9164108
MMSI: 235104739
Callsign: 2HLY2
Flag: United Kingdom
Home port: Cardiff
Year built: 2001
Vessel type: Oil/Chemical Tanker
Former name(s): Trans Alina, NST Alina, Alina

Gross tonnage: 3.441 tons
Summer DWT: 5.064 tons
Length: 99,35 m
Beam: 15,30 m
Draught: 6,25 m

date: 01-07-2014
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Gravity Highway

Bericht door Gverbraak »

Walsoorden (Westerschelde):

Afbeelding

Name: Gravity Highway
IMO: 9672404
MMSI: 311000104
Callsign: C6AO5
Flag: Bahamas
Home port: Nassau
Year built: 2014
Vessel type: Vehicles Carrier
Former name(s): -

Gross tonnage: 55.700 tons
Summer DWT: 19.974 tons
Length: 199,95 m
Beam: 32,00 m
Draught: 10,00 m

date: 03-08-2014
copyright © G. Verbraak

Plaats reactie