Gert-Jan Verbraak

Shipsphotos and data from different Photographers and Locations.
Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Crystal Diamond

Bericht door Gverbraak »

Walsoorden (Westerschelde):

Afbeelding

Name: Crystal Diamond
IMO: 9327059
MMSI: 248078000
Callsign: 9HA2165
Flag: Malta
Home port: Valletta
Year built: 2006
Vessel type: Oil/Chemical Tanker
Former name(s): -

Gross tonnage: 7.903 tons
Summer DWT: 11.340 tons
Length: 126,20 m
Beam: 19,00 m
Draught: 8,35 m

date: 03-08-2014
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Celina Star

Bericht door Gverbraak »

Port of Rotterdam (Haven van Rotterdam):

Afbeelding

Name: Celina Star
IMO: 9210086
MMSI: 636016415
Callsign: D5GB9
Flag: Liberia
Home port: Monrovia
Year built: 2001
Vessel type: Container Ship
Former name(s): Santa Celina, P&O Nedlloyd Chusan

Gross tonnage: 37.113 tons
Summer DWT: 40.059 tons
Length: 243,10 m
Beam: 32,20 m
Draught: 11,50 m

date: 01-07-2014
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Great Friendship

Bericht door Gverbraak »

Port of Moerdijk (Haven van Moerdijk):

Afbeelding

Name: Great Friendship
IMO: 9173020
MMSI: 477679000
Callsign: VRWA2
Flag: Hong Kong (China)
Home port: Hong Kong
Year built: 1999
Vessel type: Bulk Carrier
Former name(s): Trans Friendship

Gross tonnage: 14.397 tons
Summer DWT: 24.021 tons
Length: 153,50 m
Beam: 25,80 m
Draught: 9,55 m

date: 14-08-2013
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Tasman

Bericht door Gverbraak »

Walsoorden (Westerschelde):

Afbeelding

Name: Tasman
IMO: 9361342
MMSI: 236617000
Callsign: ZDKI2
Flag: Gibraltar
Home port: Gibraltar
Year built: 2007
Vessel type: General Cargo
Former name(s): -

Gross tonnage: 2.999 tons
Summer DWT: 4.535 tons
Length: 89,78 m
Beam: 14,00 m
Draught: 5,95 m

date: 03-08-2014
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Martin

Bericht door Gverbraak »

Port of Rotterdam (Haven van Rotterdam):

Afbeelding

Name: Martin
IMO: 8510295
MMSI: 232002159
Callsign: GGCA
Flag: United Kingdom
Home port: London
Year built: 1986
Vessel type: General Cargo
Former name(s): Hoo Marlin

Gross tonnage: 794 tons
Summer DWT: 1.412 tons
Length: 58 m
Beam: 10 m
Draught: 4,10 m

date: 04-07-2015
copyright © G. Verbraak

Plaats reactie