Gert-Jan Verbraak

Shipsphotos and data from different Photographers and Locations.
Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Highland Fortress

Bericht door Gverbraak »

Port of Rotterdam (Haven van Rotterdam):

Afbeelding

Name: Highland Fortress
IMO: 9239343
MMSI: 229297000
Callsign: 9HA3215
Flag: Malta
Home port: Valletta
Year built: 2001
Vessel type: Offshore Supply Ship
Former name(s): -

Gross tonnage: 2.244 tons
Summer DWT: 3.200 tons
Length: 72 m
Beam: 16 m
Draught: 5 m

date: 06-07-2015
copyright © G. Verbraak
Laatst gewijzigd door Gverbraak op ma 13 jul 2015, 12:49, 1 keer totaal gewijzigd.

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Marnedijk

Bericht door Gverbraak »

Port of Rotterdam (Haven van Rotterdam):

Afbeelding

Name: Marnedijk
IMO: 9339026
MMSI: 210122000
Callsign: C4MA2
Flag: Cyprus
Home port: Limassol
Year built: 2006
Vessel type: Container Ship
Former name(s): -

Gross tonnage: 7.545 tons
Summer DWT: 8.185 tons
Length: 129 m
Beam: 21 m
Draught: 6,30 m

date: 04-07-2015
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Isola Corallo

Bericht door Gverbraak »

Port of Rotterdam (Haven van Rotterdam):

Afbeelding

Name: Isola Corallo
IMO: 9396751
MMSI: 249458000
Callsign: 9HSO9
Flag: Malta
Home port: Valletta
Year built: 2008
Vessel type: Oil/Chemical Tanker
Former name(s): Akaki

Gross tonnage: 30.123 tons
Summer DWT: 50.607 tons
Length: 183 m
Beam: 32 m
Draught: 6.8 m

date: 06-07-2015
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Thetagas

Bericht door Gverbraak »

Port of Rotterdam (Haven van Rotterdam):

Afbeelding

Name: Thetagas
IMO: 9368792
MMSI: 305178000
Callsign: V2DD7
Flag: Antigua & Barbuda
Home port: St. John's
Year built: 2008
Vessel type: LPG Tanker
Former name(s): -

Gross tonnage: 9.110 tons
Summer DWT: 10.264 tons
Length: 119 m
Beam: 20 m
Draught: 8.8 m

date: 06-07-2015
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Jutlandia Seaways

Bericht door Gverbraak »

Port of Rotterdam (Haven van Rotterdam):

Afbeelding

Name: Jutlandia Seaways
IMO: 9395355
MMSI: 235075466
Callsign: 2CSU8
Flag: United Kingdom
Home port: London
Year built: 2010
Vessel type: Ro/Ro-Vessel
Former name(s): Tor Jutlandia

Gross tonnage: 25.609 tons
Summer DWT: 11.702 tons
Length: 187 m
Beam: 26,52 m
Draught: 6,2 m

date: 06-07-2015
copyright © G. Verbraak

Plaats reactie