Gert-Jan Verbraak

Shipsphotos and data from different Photographers and Locations.
Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Patrona I

Bericht door Gverbraak »

Port of Rotterdam (Haven van Rotterdam):

Afbeelding

Name: Patrona I
IMO: 9305178
MMSI: 249206000
Callsign: 9HNA9
Flag: Malta
Home port: Valletta
Year built: 2004
Vessel type: Oil/Chemical Tanker
Former name(s): -

Gross tonnage: 11.935 tons
Summer DWT: 16.716 tons
Length: 145 m
Beam: 24 m
Draught: 9 m

date: 04-07-2015
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Nordic Diana

Bericht door Gverbraak »

Port of Rotterdam (Haven van Rotterdam):

Afbeelding

Afbeelding Afbeelding Afbeelding

Click on picture to view in original size

Name: Nordic Diana
IMO: 9116010
MMSI: 244093000
Callsign: PDRF
Flag: Netherlands
Home port: Delfzijl
Year built: 1996
Vessel type: General Cargo
Former name(s): Doggersbank

Gross tonnage: 2.744 tons
Summer DWT: 4.149 tons
Length: 89,72 m
Beam: 13,60 m
Draught: 5,71 m

date: 06-07-2015
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Pangkalan Brandan

Bericht door Gverbraak »

Port of Merak (Indonesia):

Afbeelding

Afbeelding

Click on picture to view in original size

Name: Pangkalan Brandan
IMO: 9601675
MMSI: 525008095
Callsign: YHPH
Flag: Indonesia
Home port: Jakarta
Year built: 2015
Vessel type: Oil/Product tanker
Former name(s): -

Gross tonnage: 14.025 tons
Summer DWT: 17.500 tons
Length: 157 m
Beam: 27 m

date: 31-03-2016
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Interpid Seahawk

Bericht door Gverbraak »

Port of Singapore (Singapore):

Afbeelding

Afbeelding

Click on picture to view in original size

Name: Interpid Seahawk
IMO: 9576777
MMSI: 538004486
Callsign: V7XI2
Flag: Marshall Islands
Home port: Majuro
Year built: 2011
Vessel type: Oil/Product tanker
Former name(s): -

Gross tonnage: 19.793 tons
Summer DWT: 25.588 tons
Length: 178 m
Beam: 28 m
Draught: 12.5 m

date: 08-04-2016
copyright © G. Verbraak

Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Arin 8

Bericht door Gverbraak »

Port of Merak, Indonesia (Haven van Merak, Indonesië):

Afbeelding

Afbeelding

Click on picture to view in original size

Name: Arin 8
IMO: 9209001
MMSI: 525007247
Callsign: JZAR
Flag: Indonesia
Home port: Jakarta
Year built: 1999
Vessel type: Oil/Chemical tanker
Former name(s): Clipper Tobago, Botany Treasure

Gross tonnage: 5.483 tons
Summer DWT: 8.834 tons
Length: 112,5 m
Beam: 18,8 m
Draught: 8,0 m

date: 02-04-2016
copyright © G. Verbraak

Plaats reactie