Re: Essberger Tankers

Shipsphotos sorted by Company.
Henk Reurink
Berichten: 813
Lid geworden op: zo 15 dec 2013, 10:18

Re: Essberger Tankers

Bericht door Henk Reurink »

Afbeelding

05-08-2013 Liesel Essberger
Vlissingen
Gverbraak
Berichten: 181
Lid geworden op: vr 18 nov 2011, 18:58
Locatie: Zevenbergen

Re: Essberger Tankers

Bericht door Gverbraak »

Port of Antwerp (Haven van Antwerpen):

Afbeelding

Afbeelding Afbeelding Afbeelding

Click on picture to view in original size

Name: Dutch Faith
IMO: 9112882
MMSI: 244281000
Callsign: PDTM
Flag: Netherlands
Home port: Dordrecht
Year built: 1996
Vessel type: Oil/Chemical Tanker
Former name(s): -

Gross tonnage: 3.419 tons
Summer DWT: 4.442 tons
Length: 99,87 m
Beam: 17,00 m
Draught: 5,51 m

date: 18-07-2014
copyright © G. Verbraak
Winston

Re: Essberger Tankers

Bericht door Winston »

In een oude doos vanochtend nog wat oude plaatjes gevonden van de Corrie B later Corrie Broere. Deze foto's moeten ergens eind jaren 50 in de Oostzee zijn gemaakt.

Afbeelding

Afbeelding

Wim
Huug
Beheerder
Berichten: 1556
Lid geworden op: do 08 jan 2009, 15:41
Locatie: Arkel

Re: Essberger Tankers

Bericht door Huug »

Afbeelding

Afbeelding

KEY FIGHTER
Former name : Jacobus Broere
Imo : 8712166
Callsign : 9HA2671
Owner : Key Shipping
Manager : Fjord Shipping
Homeport / Flag : Valletta / Malta
Builder / Year : Verolme Heusden No 1010 / 1989
Type : Chemical / Product Tanker
Tonnage : 3693gr 1288nrt 4999dwt
Dimensions : 104.27 X 17.02 X 8.71
Max dr : 6.14
Propulsion : Wartsila 9R32D 320 X 350 4589hp
Speed : 15.0
Capacity : Liq 5099, Pumps U – 14 100cb/h, Tanks 16

Photos: © Huug Pieterse
Location : Westerschelde
Date : 01.08.2009
Caelum non animum mutant, qui trans mare currunt

Afbeelding

Huug
marcel
Berichten: 5963
Lid geworden op: wo 05 jan 2011, 11:58
Locatie: IJmuiden

Re: Essberger Tankers

Bericht door marcel »

Hello,

The Christian Essberger , 15-09-2018 underway to Amsterdam.

Afbeelding

Afbeelding

Regards , Marcel
Plaats reactie