FROM THE ARCHIVES OF HUUG PIETERSE a.o.

From the archives of various Photographers
pieter melissen
Berichten: 9
Lid geworden op: di 06 nov 2018, 20:52

Re: FROM THE ARCHIVES OF HUUG PIETERSE a.o.

Bericht door pieter melissen »

Huug, zie boven, ook van Frost. Een prachtige collectie, kan je zo een aantal dagen mee zoet zijn.
Huug
Beheerder
Berichten: 1474
Lid geworden op: do 08 jan 2009, 15:41
Locatie: Arkel

MARIETTA 1972

Bericht door Huug »

Afbeelding


MARIETTA 1972 - 1990

Former names : Port Albany 1965 - 1972
Imo : 6514314
Callsign: SZRF
Builder / No : Caledon SB & Co - Dundee // Yard No 542
Type : Reefer
Owner : Afromar Incorporated
Manager : Soc de Gestion Evge SA
Homeport // Flag : Piraeus - Greece
Tonnage : 6072gt 2669nrt 7573dwt // 8344gt 4673nrt 9932dwt
Dimensions : 149.33 X 20.43 X 12.35
Max dr : 8.265 // 9.335
Propulsion : Sulzer 2sa 8cyl. 760 X 1550 13100bhp
Max speed : 19.0

Capacity :
Gr 573, Insulated: 10224, Liq: 213 Cranes 8 X 5SWL, Derricks 1 X 70SWL, 2 X 15SWL, 2 X 5SWL

subsequent history :
1990 sold as Artemon
15.05.1992 broken up at Alang

Archive: Huug Pieterse
Data: Miramar // L.R. // a.o
Caelum non animum mutant, qui trans mare currunt

Afbeelding

Huug
Huug
Beheerder
Berichten: 1474
Lid geworden op: do 08 jan 2009, 15:41
Locatie: Arkel

HONGKONG BANNER

Bericht door Huug »

Afbeelding

HONGKONG BANNER 1965 - 1968

Former names : Poland Victory 1944 - 1947, Burckel 1947 - 1965

Imo: 5055347
Callsign : 6ZFQ
Builder : Oregon Shipbuilders - Portland // Yard No 1003 // VC2-S-APS3
Keel laid 30.11.1943, Launched: 27.01.1944, Completed: 19.03.1944.
Type : General Cargo
Owner / Manager : United Transoceanic Shipping Corp
Homeport / Flag : Monrovia / Liberia
Tonnage : 7608gt 4586nrt 10750dwt
Dimensions : 138.80 X 18.90
Propulsion : 2 X Steam Turbines geared 1 shaft. 9350 shp
Speed : 17

History:
1968 sold as Tsui Yung
14.12.1978 broken up Kaohsiung

Archive: Huug Pieterse
Data : Miramar / L.R. / a.o.
Photo: G.Montenij
Data: L/R & Miramar
Caelum non animum mutant, qui trans mare currunt

Afbeelding

Huug
Plaats reactie